Pjese Vile Me Qera 2+1, Rruga Dibres, tek Medreseja 350 Euro/Muaj.

 • € 350/Muaj
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented
Pjese Vile Me Qera 2+1, Rruga Dibres, tek Medreseja 350 Euro/Muaj.
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira pjese vile 2+1, Rruga Dibres, tek Medreseja 350 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Dibres, Medrese

• I mobiluar

• Kati 2

• 💶 350 euro/muaj

 

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 2+1, me një sipërfaqe 85 m² dhe gjendet në katin e 2 te nje vile private. Hyrja ofrohet e mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Shtator, 2023 në 10:30 am Përditësuar 3 Tetor, 2023 at 10:39 am
 • ID e pronës: MRE-16800
 • Çmimi: € 350/Muaj
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private, Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544