Pjese Vile Me Qera 2+1, Ruga E Duresit , 1200 Euro

 • € 1,200
rruga durresit
Qera Oferta më e mirë

Pjese Vile Me Qera 2+1, Ruga E Duresit , 1200 Euro

rruga durresit
 • € 1,200

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Pjese Vile, 2+1 ,Rruga E Duresit,Mprapa Ambasades Polake , 1200 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Rruga e Duresit

• Kati 5

• 1200€/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje private . 2+1 me siperfaqe 100m² ne katin e 5 te nje shtepie private,  dhe ndodhet te rruga e Duresit mbrapa amasades Polake.Hyrja  eshte e organizuar nga dy  dhoma gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, tualeti dhe nje ballkon.Hyrja eshte totalish e mobiluar.

 

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 21 Dhjetor, 2023 në 11:58 am Përditësuar 23 Dhjetor, 2023 at 2:15 pm
 • ID e pronës: MRE-23691
 • Çmimi: € 1,200
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa rruga durresit
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121