Pjese Vile Me Qera 2+1, Tek Kodra e priftit , 290 Euro

 • € 290
Rruga Seit Gega, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Pjese Vile Me Qera 2+1, Tek Kodra e priftit , 290 Euro

Rruga Seit Gega, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 290

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Pjese Vile, 2+1  tek Kodra e Priftit , 290 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Kodra e Priftit

• Kati 2

• 290€/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje private . 2+1 me siperfaqe 100m² ne katin e 2 te nje shtepie private,  dhe ndodhet te kodra e priftit.Hyrja  eshte e organizuar nga dy  dhoma gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, tualeti dhe nje ballkon..

Eshte e PA mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 21 Dhjetor, 2023 në 11:17 am Përditësuar 21 Dhjetor, 2023 at 11:17 am
 • ID e pronës: MRE-23674
 • Çmimi: € 290
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Seit Gega, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121