Apartament Me Qera 2+1, Yzberisht, 400 Euro

 • € 400
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 2+1, Yzberisht, 400 Euro

Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 Yzberisht, 400 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga 3 Deshmoret, prane Grand Gallery

• i mobiluar

• Kati 1

•  400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 1 te nje pallati me siperfaqe 91 m² ne rrugen 3 Deshmoret prane Grand Gallery.Ambienti eshte i organizuar nga  dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet dhe 2 ballkone.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Tetor, 2023 at 1:10 pm
 • ID e pronës: MRE-18979
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 91 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256