Qera, 2+1+ Ballkon ,Astir, 450 Euro

 • € 450
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, 2+1+ Ballkon ,Astir, 450 Euro

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1++blk,Astir, Rruga Teodor Keko , 450 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Astir

• i mobiluar teresisht

• Kati 8 jo i fundit

• Pallat i ri

• 450 Euro

 

✨ Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1+blk me një sipërfaqe prej 100m² dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te rri.

Hyrja jepet teresisht e mobiluar dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe ballkoni.

Pallati ndodhet ne nje kompleks modern te sapo ndertuar,i pa banuar.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

Detajet

Përditësuar 31 Tetor, 2023 at 11:10 am
 • ID e pronës: MRE-19372
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518