Qera, 2+1 ,Porcelan, 350 Euro

 • € 350
Porcelan, Rruga Haxhi Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, 2+1 ,Porcelan, 350 Euro

Porcelan, Rruga Haxhi Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+ballkon,Porcelan , 350 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Porcelan

• i mobiluar

• Kati 2

• shtepi private

• 350 Euro

 

✨ Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1+blk me një sipërfaqe prej 90m² dhe ndodhet ne katin e 2 te nje shtepie private.

Hyrja jepet e mobiluar  dhe perbehet nga salloni i ndenjes dhe  ambienti i gatimit , 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe ballkoni.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

Detajet

Përditësuar 3 Nëntor, 2023 at 12:35 pm
 • ID e pronës: MRE-19647
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Porcelan, Rruga Haxhi Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tiranë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518