Qera, 2+1+ verande ,porcelan, 280 Euro

 • € 280
Porcelan, Rruga Haxhi Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, 2+1+ verande ,porcelan, 280 Euro

Porcelan, Rruga Haxhi Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 280

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+ verande,Porcelan , 280 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Porcelan

• bosh

• Kati 2

• shtepi private

• 280 Euro

 

✨ Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1+blk me një sipërfaqe prej 100m² dhe ndodhet ne katin e 2 te nje shtepie private.

Hyrja jepet bosh  dhe perbehet nga salloni i ndenjes dhe  ambienti i gatimit , 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe ballkoni.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

Detajet

Përditësuar 30 Tetor, 2023 at 2:50 pm
 • ID e pronës: MRE-19320
 • Çmimi: € 280
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Porcelan, Rruga Haxhi Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tiranë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518