Qera, 3 Apartamente 1+1, Bulevardi i Ri Astir, 350 Euro

 • € 350
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, 3 Apartamente 1+1, Bulevardi i Ri Astir, 350 Euro

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera3 Apartamente 1+1 Bulevardi i Ri Astir, 350 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Bulevardi i Ri , Astir

• Gjysme i Mobiluar

• Kati 4

• Pallat i Ri

• 350€/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira3  apartamente 1+1 me siperfaqe 65m² ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe ndodhen tek rrethrrotullimi i bulveardit te ri , Astir  .Apartamentet jane te organizuara nga nje dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, tualeti dhe nje ballkon. Jepen pjeserisht te mobiluara (kuzhina, soba, frigoriferi, tualeti ). Te pabanuara me perpara.

 

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Dhjetor, 2023 në 2:47 pm Përditësuar 28 Dhjetor, 2023 at 3:33 pm
 • ID e pronës: MRE-22372
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 4
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521