Qera ambient biznes, 21 dhjetori, 550 euro

 • € 550
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera ambient biznes, 21 dhjetori, 550 euro
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznes, 21 dhjetori, 550 euro

• Tipologjia: ambient biznesi

• Adresa: rruga Frederik Shiroka ,mbrapa bar Oslo

• bosh

• Kati 1

• 💶 550 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 60m² dhe gjendet në katin 1 .

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Mars, 2024 në 12:59 pm Përditësuar 1 Mars, 2024 at 1:10 pm
 • ID e pronës: MRE-33304
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
morina morina
 • morina morina
+355694050128