Qera ambient biznes, rruga Mihal Grameno, 250 euro

 • € 250
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera ambient biznes, rruga Mihal Grameno, 250 euro
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznes, rruga Mihal Grameno, 250 euro

• Tipologjia: ambient biznesi

• Adresa: rruga mihal Grameno,prane shkolles se baletit, Viva Market

• bosh

• Kati 1

• 💶 250 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 16m² dhe gjendet në katin 1. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace i shfrytezueshem

per tipologji te ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Prill, 2024 në 1:39 pm Përditësuar 4 Prill, 2024 at 2:32 pm
 • ID e pronës: MRE-38293
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 16 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
+355694050128