Qera, Ambient Biznesi, 1+1+ BLK , Kompleksi Zirkon, 470 Euro

 • € 470
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi, 1+1+ BLK , Kompleksi Zirkon, 470 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 470

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Ambient Biznesi 1+1+ BLK Rruga Kongresi i Manastirit, 470 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Kongresi  i Manastirit

•  Bosh

• Kati 2

• pallat i ri

•  470 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet ambient biznesi 1+1 me siperfaqe 94m² tek Rruga Kongresi i Manastirit, Kompleksi Zirkon ne katin e dyte. Apartamenti organizohet nga nje dhome , kuzhina bashke me dhomen e ndenjes  dhe nje tualet. Kuzhina dhe tualeti jane te kompletuara ndersa pjesa tjeter e ambientit eshte bosh. Kondicioner ne cdo dhome.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:04 am
 • ID e pronës: MRE-14531
 • Çmimi: € 470
 • Sip. e pronës: 94 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521