Qera, Ambient Biznesi 1+1, Xhamllik, 400  euro/muaj

 • € 400
Rezidence ASL, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi 1+1, Xhamllik, 400  euro/muaj

Rezidence ASL, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi 1+1, Xhamllik, 400  euro/muaj

 

Tipologjia 1+1

Adresa: Kompleksi ASL Zirkon

I  pa mobiluar

Kati 2

Pallat i Ri

Cmimi 400 euro/muaj

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera Ambienti i Biznesit 1+1, me një sipërfaqe prej 57m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallatite Ri. Ambienti Biznesit ka organizim shume të mirë, ofrohet I pa mobiluar  dhe përbëhet nga 2 ambiente,  tualeti dhe ballkoni.Mundesi parkimi me çmim ekstra prej 50€.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Dhjetor, 2023 në 7:29 pm Përditësuar 28 Dhjetor, 2023 at 7:29 pm
 • ID e pronës: MRE-24270
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 57 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rezidence ASL, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127