Qera Ambient Biznesi  , 2000 Euro

 • € 2,000
Torre Drin, Rruga Abdi Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Ambient Biznesi  , 2000 Euro

Torre Drin, Rruga Abdi Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 2,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi  , 2000 Euro

 

• Tipologjia: ambient biznesi

• Adresa:Torre Drin

• bosh

• Kati 11

• 💶2000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 200m² dhe gjendet në katin 11 te nje pallati me ashensor. Ambienti jepet bosh, per tipologji të ndryshme biznesi. Ambienti ka 3 dhoma,kuzhine,2 banjo,3 ballkone,1 soxhorno.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Janar, 2024 në 11:10 am Përditësuar 19 Janar, 2024 at 11:10 am
 • ID e pronës: MRE-26536
 • Çmimi: € 2,000
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 11
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Torre Drin, Rruga Abdi Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128