Qera Ambient Biznesi, 21 dhjetori,  700 euro

 • € 700
Diamond Dental, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Ambient Biznesi, 21 dhjetori,  700 euro

Diamond Dental, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, 21 dhjetori,  700 euro

 

• Tipologjia: ambient biznesi

• Adresa: 21 dhjetori,prane credins bank

•bosh

• Kati 5

• Pallat

• 💶 700 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 165m² dhe gjendet në katin 5 te nje pallati . Ambienti ka 5 dhoma,2 banjo, ngrohje/ftohje, 4 ballkone, verande, depo.Jepet bosh. Me perpara ka funksionuar si qender kursesh.

Ambienti i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.

Detajet

Publikuar më 7 Shkurt, 2024 në 11:09 am Përditësuar 7 Shkurt, 2024 at 3:02 pm
 • ID e pronës: MRE-29707
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 165 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 5
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Diamond Dental, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128