Qera, Ambient Biznesi 3+1+2, Xhamllik, 1000 euro/muaj

 • € 1,000
Rezidence ASL, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi 3+1+2, Xhamllik, 1000 euro/muaj

Rezidence ASL, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi 3+1+2, Xhamllik, 1000 euro/muaj

 

Tipologjia 3+1+2

Adresa:Kompleksi ASL Zirkon

I mobiluar

Kati 1

Pallat i Ri

Cmimi 1000 euro/muaj

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera Ambient Biznesi  3+1+2, me një sipërfaqe prej 140m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati i Ri. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I pa mobiluar  dhe përbëhet nga 3 ambiente pune , korridori, 1 tualet dhe ballkoni.Mundesi parkimi me nje çmim ekstra 50€.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Publikuar më 28 Dhjetor, 2023 në 6:59 pm Përditësuar 28 Dhjetor, 2023 at 6:59 pm
 • ID e pronës: MRE-24266
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rezidence ASL, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127