Qera, Ambient Biznesi 3+1,Caza Italia, 500  euro/muaj

 • € 500
Sheshi Shqiponja, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi 3+1,Caza Italia, 500  euro/muaj

Sheshi Shqiponja, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi 3+1,Caza Italia, 500  euro/muaj

Tipologjia 3+1
Adresa: Ish Sheshi Shqiponja
I pa mobiluar
Kati 1
Pallati Ri
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi 3+1, me një sipërfaqe prej 127m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallatite ri. Ambienti i Biznesit ka organizim shume të mirë, ofrohet I pa mobiluar perbehet nga 3 ambiente pune tualeti dhe ballkoni.. Perfshin dhe Post PARKIMI

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Janar, 2024 në 2:44 pm Përditësuar 5 Janar, 2024 at 2:44 pm
 • ID e pronës: MRE-24664
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 127 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 40
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Sheshi Shqiponja, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127