Qera, Ambient Biznesi, Amerikan 2, 250 euro/muaj

 • € 250
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi, Amerikan 2, 250 euro/muaj
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient, Biznesi Amerikan 2, 250 euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Rruga Dibres Pike Referimi: Amerikan 2
 • Bosh
 • Kati 1
 • Cmimi 250 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  Ambient Biznesi prej 60m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri me ashensor. Ambienti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh ,mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Qershor, 2024 në 11:04 am Përditësuar 17 Qershor, 2024 at 11:37 am
 • ID e pronës: MRE-52140
 • Çmimi: € 250
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134