Qera Ambient Biznesi, Astir , 1000 euro

 • € 1,000
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Ambient Biznesi, Astir , 1000 euro
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Astir , 1000 euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Astir , rruga Loni Ligori

• bosh

• Kati 0

• 💶 1000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi tip magazine me një sipërfaqe 300m²

Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace me 1 tualet, zyre dhe  i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Janar, 2024 në 5:58 pm Përditësuar 25 Janar, 2024 at 5:58 pm
 • ID e pronës: MRE-27734
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 300 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 02
 • Morina 02
+355694050135