Qera, Ambient Biznesi, Astir, 250 euro/muaj

 • € 250
Rruga Teodor Keko, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi, Astir, 250 euro/muaj

Rruga Teodor Keko, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Astir, 250 euro/muaj

Tipologjia  : Ambient biznesi
Adresa : Rruga Mikel Maruli
bosh
Kati 1
Cmimi 250 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi , me një sipërfaqe prej 33m² dhe gjendet në katin e 1 te nje pallati te ri 8 katesh. Ambienti   ka organizim shume të mirë, ofrohet I pa  mobiluar dhe eshte i pershtatshem per zyra, studio ose biznese te tjera private.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Janar, 2024 në 2:24 pm Përditësuar 5 Janar, 2024 at 2:40 pm
 • ID e pronës: MRE-24614
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 33 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128