Qera ambient Biznesi, Astir, 350 Euro

 • € 350
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera ambient Biznesi, Astir, 350 Euro

Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient Biznesi, Astir, 350 Euro

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:ASTIR, tek rrethrrotullimi,ne hyrje te brendshme pas Rossman Lala

• bosh

• Kati 1

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 40m² dhe gjendet në katin  1 te nje pallati te ri. Ambienti jepet bosh.Mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 12:10 pm Përditësuar 9 Shkurt, 2024 at 3:34 pm
 • ID e pronës: MRE-28501
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128