Qera, Ambient Biznesi, BLLOKU — prane SALT , 1200 Euro/Muaj.

 • € 1,200
Rruga Pjetër Bogdani, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi, BLLOKU — prane SALT , 1200 Euro/Muaj.
Rruga Pjetër Bogdani, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 1,200

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient Biznesi, Bllok — prane Salt, 1200 euro/muaj.

 

• Tipologjia: Ambjent Biznesi

• Adresa: Rruga Pjeter Bogdani

• bosh

• Kati 1

• 💶 1200 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 126 m² . Eshte i organizuar nga 5 ambjente pune dhe disponon tualet. Ambienti jepet bosh, i  shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi si zyra, .  Ndodhet ne nje zone mjaft strategjike dhe te kerkuar per biznes.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Korrik, 2024 në 4:40 pm Përditësuar 4 Korrik, 2024 at 4:40 pm
 • ID e pronës: MRE-54447
 • Çmimi: € 1,200
 • Sip. totale: 126 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pjetër Bogdani, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257