Qera, Ambient Biznesi, buze rruge 4 Deshmoret 400 Euro

 • € 400
4 Deshmoret, Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi, buze rruge 4 Deshmoret 400 Euro

4 Deshmoret, Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, 4 Deshmoret  400 euro buze rruge

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga 4 deshmoret

• bosh

• Kati o

• Pallat Ekzistues

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 45m² dhe gjendet në katin 0 buze rruge te nje pallati ekzistues

Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace me 1 tualet, i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi si zyra, dyqane, klinika etj.

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 12:00 pm Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 3:09 pm
 • ID e pronës: MRE-29339
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa 4 Deshmoret, Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Valbona Tusha
 • Valbona Tusha
Whatsapp +355694010932