Qera, Ambient Biznesi ,Farmacia 10, 1000 Euro/Muaj

 • € 1,000
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi ,Farmacia 10, 1000 Euro/Muaj
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Farmacia 10, 1000euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Rruga Dibres Pike Referimi: Kompleksi Arlis
 • Bosh
 • Kati 2
 • Cmimi 1000 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 113m² .Perbehet nga 3 dhoma dhe 2 tualete, ambienti ka hapsire te bollshme, ndodhet brenda kompleksit ,organizim shume te mire dhe ndodhet ne katin e dyte.Eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Qershor, 2024 në 2:32 pm Përditësuar 14 Qershor, 2024 at 2:52 pm
 • ID e pronës: MRE-51890
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 113 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256