Qera, Ambient Biznesi, Kombinant, 500 euro

 • € 500
Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi, Kombinant, 500 euro

Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Ambient Biznesi , Kombinant, 500 euro

• Tipologjia: Open Space

• Adresa: Kombinat

• Kati 1

• pallat i ri

•  500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet ambient biznesi me siperfaqe 50m² prane stacionit te parafundit te karburantit, buze me rrugen ne Kombinat.  Ambjenti eshte open space dhe ka dhe nje tualet, eshte i rregulluar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

 

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 10:46 am
 • ID e pronës: MRE-15161
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Ysberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521