Qera, Ambient Biznesi, KOMPLEKSI ASL, 1300 Euro

 • € 1,300
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi, KOMPLEKSI ASL, 1300 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 1,300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, KOMPLEKSI ASL , 1300 euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga KONGRESI I MANASIRIT

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 1300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 57.7m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri ASL,

Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace me 1 tualet, i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi si zyra, dyqane, klinika PASTICERI,kafene,gjithcka shfrytezohet dhe siperfaqja jashte.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 1:59 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 2:47 pm
 • ID e pronës: MRE-27311
 • Çmimi: € 1,300
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258