Qera Ambient Biznesi, Komuna e Parisit, 250 Euro

 • € 250
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Ambient Biznesi, Komuna e Parisit, 250 Euro

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Komuna e Parisit,  250 euro

 

• Tipologjia: ambient biznesi

• Adresa:tek rezidenca ”Botaniku” Komuna e Parisit

•bosh

• Kati 1

• Pallat

• 💶 250 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 30 m² dhe gjendet në katin 1 te nje pallati te ri.

Ambienti eshte open space dhe i perdorshem per lloje te ndryshme biznesi.

 

Detajet

Publikuar më 7 Shkurt, 2024 në 11:31 am Përditësuar 7 Shkurt, 2024 at 11:31 am
 • ID e pronës: MRE-29711
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129