Qera Ambient Biznesi , Komuna e Parisit, 800 Euro

 • € 800
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Ambient Biznesi , Komuna e Parisit, 800 Euro
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Ambient Biznesi Komuna e Parisit,Kika 2, 800 Euro

• Tipologjia: 4+2+2 ballkone   140m2

• Adresa: Kompleksi Kika 2, Komuna e Parisit

•  Bosh

• Kati 3

• pallat i ri me ashensor

•  800 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 140m² ne pallat te ri me ashensor. Ambienti eshte i organizuar ne 4dhoma, 2 tualete dhe 2 ballkone cka e ben te pershtatshme pertipologji te ndryshme biznesi si:zyra, qender estetike, klinike dentare etj.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 25 Mars, 2024 në 5:27 pm Përditësuar 25 Mars, 2024 at 5:44 pm
 • ID e pronës: MRE-36817
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135