Qera, Ambient Biznesi , Liqeni Artificial 1200 Euro/Muaj

 • € 1,200
Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi , Liqeni Artificial 1200 Euro/Muaj
Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 1,200

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Liqeni Artificial , 1200 euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Rruga Kosovareve  Pike Referimi: Liqeni Artificial
 • Bosh
 • Kati 1
 • Cmimi 1200 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 130m² . Ambienti ka hapsir te bollshme, organizim shume te mire dhe ndodhet ne katin e pare ,buze rruge , fasad 10 meter linear. Eshte e pershtatshme per palester,studio kercimi  dhe per cdo lloj aktiviteti tjeter.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 4 Qershor, 2024 në 4:28 pm Përditësuar 4 Qershor, 2024 at 4:31 pm
 • ID e pronës: MRE-50464
 • Çmimi: € 1,200
 • Sip. e pronës: 130 m²
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934