Qera Ambient Biznesi, Lokal i,Vasil Shanto , 500 Euro

 • € 500
Shkolla e Mesme
Qera Oferta më e mirë

Qera Ambient Biznesi, Lokal i,Vasil Shanto , 500 Euro

Shkolla e Mesme
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Lokal , Vasil Shanto ,shkolla Besnik Sykja , 500 Euro

 

• Tipologjia: Ambient biznesi, Lokal

• Adresa:shkolla Besnik Sykja

• i pajisur me karrige,tavolina dhe pjesen e banakut

• Kati 1

• Pallat 5 katesh

• 500 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 70m²  ku mund te shfrytezohet dhe 50 m perpara lokalit. I organizuar ne nje hapesire te bollshme , disponon 1 tualet.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 2:40 pm Përditësuar 3 Shkurt, 2024 at 9:44 pm
 • ID e pronës: MRE-25149
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Shkolla e Mesme
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128