Qera ambient biznesi /magazine, Shkoze,300 euro

 • € 300
Rruga Aleksandër Konda, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera ambient biznesi /magazine, Shkoze,300 euro
Rruga Aleksandër Konda, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera ambient biznesi /magazine, Shkoze,300 euro

 • Adresa: 200 m nga rrethrrotullimi I shkozes,rruga Aleksander kondo
 • Bosh
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi/magazine , me një sipërfaqe prej 100m². Ambjenti eshte I pajisur me energji trefazore dhe uje 24 ore. Perdoret per magazinim mallrash dhe aktivitetet te tjera biznesi

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 28 Shkurt, 2024 në 10:05 am Përditësuar 28 Shkurt, 2024 at 11:35 am
 • ID e pronës: MRE-32884
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Aleksandër Konda, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
+355694050128