Qera Ambient Biznesi , Pazari i ri  , 750 Euro/muaj

 • € 750
Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Ambient Biznesi , Pazari i ri  , 750 Euro/muaj

Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi , Pazari i ri  , 750 Euro/muaj

 

• Tipologjia: ambient biznesi

• Adresa: Rr. tefta tashko, te pazari ri,

• Bosh

• Pallat

•Siperfaqe 72m²

• 💶 750 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 72m² dhe gjendet në katin 2 te nje pallati. Ambienti jepet bosh,per tipologji të ndryshme biznesi. Mund te ndahet dhe ne 2 zyra, 2 banjo, 2 kondicionere, aspirim, hyrje biznesi jo me banoret, parkim kat -1 me pagese shtese.Lirohet me 1 mars.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 12:27 pm Përditësuar 29 Janar, 2024 at 3:31 pm
 • ID e pronës: MRE-28148
 • Çmimi: € 750
 • Sip. totale: 72 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128