Qera Ambient Biznesi per klinike Dentare, Medreseja e Tiranes , 300€

 • € 300
Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Ambient Biznesi per klinike Dentare, Medreseja e Tiranes , 300€

Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi per klinike Dentare, Medreseja e Tiranes , 300€

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:Medrese

•Bosh

• Kati 1

• 300 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 35 m²,dhe ndodhet ne katin e 1 .Ka nje tualet. Jepet per klinike dentare.

 

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 22 Janar, 2024 në 1:54 pm Përditësuar 22 Janar, 2024 at 1:54 pm
 • ID e pronës: MRE-27075
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 35 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128