Qera, Ambient Biznesi, prane Air Albania Stadium , 750 Euro

 • € 750
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi, prane Air Albania Stadium , 750 Euro

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient Biznesi, Air Albania Stadium , 750 euro

 

• Tipologjia: Ambjent Biznesi

• Adresa: Rruga e Elbasanit prane Air Albania Stadium

• bosh ose i mobiluar

• Kati 1

• 💶 750 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 30m² . Eshte i organizuar nga dy ambjente pune dhe nje tualet. Ambienti jepet bosh ose i mobiluar ne varesi te kerkeses ,i  shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.  Ndodhet ne nje zone mjaft strategjike dhe te kerkuar.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Shkurt, 2024 në 10:22 am Përditësuar 9 Shkurt, 2024 at 10:22 am
 • ID e pronës: MRE-30054
 • Çmimi: € 750
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256