Qera, Ambient Biznesi ,Prane Venue 400 Euro/Muaj

 • € 400
Violeta Manushi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi ,Prane Venue 400 Euro/Muaj
Violeta Manushi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Prane Venue , 400 euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Rruga Violeta Manushi  Pike Referimi: Prane Venue
 • Bosh
 • Kati 1
 • Ne Shtepi Private
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private . Ambienti ka organizim shume të mirë disponon tualet. Eshte  i pershtatshem per tipologji  te ndryshme biznesi si magazinim etj ( nuk jepet per servis apo punishte) .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Publikuar më 4 Qershor, 2024 në 11:50 am Përditësuar 4 Qershor, 2024 at 12:11 pm
 • ID e pronës: MRE-50311
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Violeta Manushi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934