Qera, Ambient Biznesi, Rr. Siri Kodra, 600 Euro

 • € 600
Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera

Qera, Ambient Biznesi, Rr. Siri Kodra, 600 Euro

Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rr. Siri Kodra, 600 Euro

• Tipologjia: Ambient Openspace

• Adresa: Rruga Siri Kodra

• Bosh

• Kati 0

• Ndertim i ri

• 💶 600 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi openspace me një sipërfaqe prej 240m² dhe gjendet në katin 0. Ambienti është i investuar, ka sistem kondicionimi dhe aspirimi, 2 tualete. Është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:24 pm
 • ID e pronës: MRE-8314
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 240 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ish Frigoriferi

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509