Qera, Ambient biznesi, Rruga Bardhyl, 490 euro

 • € 490
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient biznesi, Rruga Bardhyl, 490 euro

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 490

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznesi, Rruga Bardhyl, 490 euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Bryli

• bosh

• Kati 0

• Pallat ekzistues

• 💶 490 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 20m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati ekzistues. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 4:48 pm Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 4:51 pm
 • ID e pronës: MRE-29444
 • Çmimi: € 490
 • Sip. totale: 20 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509