Qera ambient Biznesi, Rruga e dibres, 350 Euro

 • € 350
Fakulteti i Mjekësisë, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera ambient Biznesi, Rruga e dibres, 350 Euro

Fakulteti i Mjekësisë, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient Biznesi, Rruga e dibres, 350 Euro

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Rruga e dibres,fakulteti i mjekesise

• bosh

• Kati 1

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 40m² dhe gjendet në katin 1. Ambienti jepet bosh. Është i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 12:26 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 12:27 pm
 • ID e pronës: MRE-27271
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Fakulteti i Mjekësisë, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128