Qera ambient biznesi , rruga e Elbasanit ,330 Euro/muaj

 • € 330
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera ambient biznesi , rruga e Elbasanit ,330 Euro/muaj
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera ambient biznesi , rruga e Elbasanit ,330 Euro/muaj

 • Adresa: afer Shkolles se Baletit
 • Bosh
 • Kati 1
 • Pallat
 • Cmimi 330 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi , me një sipërfaqe prej 16² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues. Ambjenti  ka 1 tualet .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 26 Shkurt, 2024 në 11:18 am Përditësuar 1 Prill, 2024 at 12:14 pm
 • ID e pronës: MRE-32627
 • Çmimi: € 330
 • Sip. totale: 16 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
+355694050128