Qera Ambient Biznesi ,Rruga e kavajes , 800€

 • € 800
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Ambient Biznesi ,Rruga e kavajes , 800€

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga muhamet Gjellosha , 800€

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:Rruga muhamet Gjellosha buze rruge

•Bosh

• Kati 2

• 800 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 85 m²,dhe ndodhet ne katin e 2 .Ka nje tualet.

 

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 10:30 am Përditësuar 23 Janar, 2024 at 10:47 am
 • ID e pronës: MRE-27182
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
Whatsapp +355694050136