Qera, Ambient Biznesi, Selite ,350 Euro

 • € 350
Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi, Selite ,350 Euro

Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient Biznesi, Selite, 350 Euro

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Rruga Hamdi Pepo

• bosh

• Kati 1

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 40m² dhe gjendet në katin 1. Ambienti jepet bosh. Është i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi. E pajisur me kondicioner.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 16 Tetor, 2023 at 1:15 pm
 • ID e pronës: MRE-18472
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256