Qera Ambient Biznesi, Shkoze, 250 Euro

 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Shkoze, 250 Euro

• Tipologjia: Ambient biznesi/magazine

• Adresa:Prane News 24,, Shkoze, Rr. Alush Frakulla

• Bosh

• Kati 1

• shtepi 2 kateshe

• 250 Euro

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 150 m² i organizuar ne nje hapesire te bollshme, me tualet  . Jepet bosh. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Ka hyrje  me vete dhe vendparkim.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 10:29 am Përditësuar 23 Janar, 2024 at 10:29 am
 • ID e pronës: MRE-27177
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128