Qera, Ambient Biznesi, Ura e Tabakeve, 450€

 • € 450
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi, Ura e Tabakeve, 450€

Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Ura e Tabakeve, 450€

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Ura e Tabakeve, Bulevardi Bajram Curri

• Bosh

• Kati 1

• 450 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 40m²  ne katin e pare te nje pallati dhe ndodhet perball ures se Tabakeve, Bulevardi Bajram Curri . Jepet bosh. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si p.sh : dyqan, argjendari, zyre, agjenci udhetimi, parukeri etj.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 7:07 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 11:28 am
 • ID e pronës: MRE-25209
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Lumi Lana/Bulevard
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521