Qera, Ambient Biznesi,Komuna e Parisit, 400  euro/muaj

 • € 400
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi,Komuna e Parisit, 400  euro/muaj

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi,Komuna e Parisit, 400  euro/muaj

Tipologjia  2 Ambiente
Adresa : Afer Kika 2
I pa mobiluar
Kati 1
Pallat i Ri
Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi , me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te Ri. Ambienti i Biznesit  ka organizim shume të mirë, ofrohet I pa  mobiluar dhe eshte i pershtatshem per zyra, studio ose biznese te tjera private.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Janar, 2024 në 11:20 am Përditësuar 4 Janar, 2024 at 11:20 am
 • ID e pronës: MRE-24408
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127