Qera, Ambient Biznesi,Laprake , 300€

 • € 300
Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi,Laprake , 300€

Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Prane Gjykates Administrative, 300€

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:Rruga Lord Bajron,Prane Gjykates Administrative.

• Bosh

• Kati 1

• 300 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 20m²  ne katin e pare te nje pallati dhe ndodhet Prane Gjykates Administrative. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si p.sh : dyqan, , zyre, agjenci udhetimi,  etj.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Janar, 2024 në 12:57 pm Përditësuar 10 Janar, 2024 at 3:38 pm
 • ID e pronës: MRE-25277
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 20 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121