Qera Ambient Biznesi,Rruga e Dibres , 400 Euro/muaj

 • € 400
Vila Gold, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Ambient Biznesi,Rruga e Dibres , 400 Euro/muaj

Vila Gold, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi,Rruga e Dibres , 400 Euro/muaj

 

• Tipologjia: ambient biznesi

• Adresa: perballe kompleksit Halili,perballe vila Gold,ne kompleks dyqanesh ,50m nga hyrja e Deutsch Color

• Bosh

• Pallat i ri

•Siperfaqe 52m²

• 💶 400 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 52m² dhe gjendet në katin 1 te nje pallati te ri. Ambienti jepet bosh,per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Janar, 2024 në 12:28 pm Përditësuar 26 Janar, 2024 at 12:32 pm
 • ID e pronës: MRE-27872
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 52 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Vila Gold, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128