Qera Ambient  Magazine, Rr 3 deshmoret , spitali Amerikan 3, 1000 Euro

 • € 1,000
American Hospital 3, Rruga Sabaudin Gabrani, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Ambient  Magazine, Rr 3 deshmoret , spitali Amerikan 3, 1000 Euro

American Hospital 3, Rruga Sabaudin Gabrani, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient  Magazine, Rr 3 deshmoret , spitali Amerikan 3, 1000 Euro

 

• Tipologjia: Ambient Magazine

• Adresa: Rruga 3 Deshmoret, Spitali Amerikan 3

• Bosh

• Kati 3

• Sipërfaqe 400m²

• 1000 Euro

 

 

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient magazine  me siperfaqe 400m²  i organizuar ne 3 zyra  dhe2 tualete. Ndodhet ne katin 3 te godines.  Eshte i pershtatshem per  magazinim.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 3:05 pm Përditësuar 8 Janar, 2024 at 3:05 pm
 • ID e pronës: MRE-24946
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 400 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Magazinë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa American Hospital 3, Rruga Sabaudin Gabrani, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128