Qera Ambient Magazine, Unaza e Re, 700 Euro

 • € 700
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Ambient Magazine, Unaza e Re, 700 Euro

Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Magazine, Unaza e Re, 700 Euro

 

• Tipologjia: Ambient Magazine

• Adresa: Unaza e Re,100m mbrapa lokal Artistit

• Kati 1

• Vile 3 kateshe

• Bosh

• Sipërfaqe 140m²

 

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient  magazine me siperfaqe 140m² ne kat te 1 te nje vile 3 kateshe . Eshte i pershtatshem per magazinim, ambient me 1 tualet dhe 1 verande perpara 30m.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Janar, 2024 në 12:20 pm Përditësuar 15 Janar, 2024 at 4:02 pm
 • ID e pronës: MRE-25647
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 140 m²
 • Lloji i pronës: Magazinë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128