Qera, Ambient Zyrash ne Bllok, 800 euro/muaj

 • € 800
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Zyrash ne Bllok, 800 euro/muaj

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Ambient per Zyra, Blloku, 800 Euro

• 3 ambjente

• Adresa: Blloku

• Kati 3

• Pallat

• 800 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet ambient biznesi me qera i pershtatshem per zyra, me nje siperfaqe prej 70m²  ne Bllok. Ambjenti eshte totalisht i investuar, me parket,  drita led dhe kondicioner. Ai organizohet  ne 3 ambiente te ndara, ballkoni dhe nje tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 5 Shtator, 2023 at 10:32 am
 • ID e pronës: MRE-16462
 • Çmimi: € 800
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi, Zyrë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Blloku

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544