Qera ambient zyre, ne Qender , 600 Euro i diskutueshem

 • € 600
Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera ambient zyre, ne Qender , 600 Euro i diskutueshem

Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient zyre, ne Qender , 600 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia:ambient zyre

• Adresa:Rr. ”Mine Peza”, perballe me rajonin nr 3

• bosh

• Kati 1

• Pallat

• 💶 600 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient zyre, me një sipërfaqe 102m² dhe gjendet në katin e 1 te nje pallati . Ambienti jepet me kuzhine , eshte i organizuar ne 3  ambiente te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme zyre. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Janar, 2024 në 2:48 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 2:53 pm
 • ID e pronës: MRE-26665
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 102 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128