Qera, Ambjent Binzesi, RRuga Muhamet Ggjollesha, 800 Euro i Diskutueshem

 • € 800
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambjent Binzesi, RRuga Muhamet Ggjollesha, 800 Euro i Diskutueshem

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga Muhamet Gjollesha, 800 Euro i Diskutueshem

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha

• Bosh

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 800 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 85m² i organizuar ne nje hapesire te bollshme, 1 tualet. Jepet bosh. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si dyqane veshjesh, zyra, noteri, klinika, sallon estetik, studio etj. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore me pamje nga rruga dhe ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, 21 Dhjetori.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Dhjetor, 2023 në 2:42 pm Përditësuar 8 Dhjetor, 2023 at 2:50 pm
 • ID e pronës: MRE-22529
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521